Hoşgeldin;  Ziyaretçi

YENİ INSTAGRAM TAKİPÇİ SCRİPTİ 2018 | ÇALIŞIYOR

Açıklama

 

1-) İnstagram Takipçi Beğeni Atar.
2-) Responsive Tasarım Vardır. Kişisel Olarak Ayarlanabilir Derecededir.
3-) Vip Paneli vardır.
4-) Admin Paneli vardır.
5-) Api Havuz sistemi Mevcuttur.

Rar Şifresi: almedyazilim.com

Admin Kullanıcı Bilgileri
Kullanıcı adı : admin
Şifre : almed
Bayi Kullanıcı Bilgileri
Kullanıcı adı : denemebayi
Şifre : 1478963

{“code”: 400, “error_type”: “OAuthException”, “error_message”: “Redirect URI does not match registered redirect URI”}

Yukarıda belirtilen hatayı üye girişi yaparken alanlar için instagram takipçi scripti çözümünü şöyledir. Bu hatayı almanızın nedeni instagram üzerinden uygulama oluşturup ve bağlantılarını yapmanız gerektiğinden dolayıdır. İndirdiğiniz dosyaları FTP programı kullanarak (Filezilla vb.) ftp dosyalarınızın ana dizinine atmalısınız ana dizinin adı public_html olabilir. Sistem localhost üzerinde çalışmamaktadır, bu sebeple bu scripti ücretli yada ücretsiz bir hostinge yüklemelisiniz. instagram takipçi scriptini ftp’nizin ana dizinine attıktan sonra, yönetim panelinde bulunan API havuzundan API ekleme alanına gelip, buradan oluşturacağınız token’i ilgili alana ekleyeceksiniz. Eklemiş olduğunuz API bilgilerini yönetim panelinde olan API havuzundan seçerek giriş problemini çözmüş olursunuz.

Diğer sitelerde bulunan giriş probleminde yükleniyorda kalıyor problemi çözülmüştür ve kullanıma hazır şekilde tarafınıza iletilmiştir. Sizden ricam yazının altına bir teşekkür yorumu bırakmanız ve mümkünse sosyal medya üzerinden paylaşmanız.

Sitemizde bulunan diğer scriptleri incelemenizi de rica ederiz. Yaşadığınız tüm problemleri yorum olarak belirtirseniz anında cevaplarım. Sosyal medya üzerinde paylaşırsanız sorunlarınızın cevaplarına daha çok kişi erişebilir.

 

http://bc.vc/cbQYrC3

Yorum Yap

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Üye Girişi Yapmak İçin Tıklayınız

Yapılan Yorumlar