Gizlilik Politikası

SİTEYİ VE / VEYA UYGULAMAYI ERİŞİMİ VEYA KULLANMAMANIZDAN GİZLİLİK POLİTİKAMIZI KABUL ETMİYORUM VE KABUL ETMİYORSANIZ.

1. Bukalemun kullanıcıları ve sitemizi ziyaret edenler

Flaybo sosyal topluluğuna katılmaya karar verirsem Flaybo hangi bilgileri toplar?

Bize, adınız, e-posta adresiniz, cinsiyetiniz, doğum tarihiniz, konum detaylarınız gibi bilgilerinizi vermenizi istediğimiz çevrimiçi kayıt formumuzu doldurun. Ayrıca kendinizle ilgili diğer detayları sağlama şansınız da var, ancak bunlar isteğe bağlı. Kullanıcı profilini kontrol ettiğin için, "Profil" sayfanıza erişerek istediğin zaman erişebilirsin, bu da sana istediğin zaman giriş yaparak bilgilerinizi düzeltme veya güncelleme (cinsiyet ve e-posta adresi dışında) imkanı verir. Flaybo

Bir Profil oluşturduktan sonra, IP ve e-posta adresleriniz gibi belirli bilgileri otomatik olarak izleriz.

Güvenlik ve güvenlik için ve mümkün olan en iyi kullanıcı deneyimine sahip olduğunuzdan emin olmak için, kullanıcıların hesaplarını doğrulamasını istiyoruz (çünkü bir robot olmadığınızdan emin olmak istiyoruz!) ve telefon numaranızı isteyebiliriz. Endişelenme! Bu yalnızca gerçek ve nefes aldığınızdan emin olmak içindir!

18 yaşından küçüksem Flaybo benim hakkımda hangi bilgileri topluyor?

Sadece 18 yaşın üzerindeyseniz veya ikamet ettiğiniz ülkedeki çoğunluk yaşınız 18 yaşından büyükse, Flaybo üyesi olabilirsiniz. Bu, Flaybo'un çocuklar hakkında bilerek hiçbir bilgi toplayamadığı anlamına gelir. küçükler veya çoğunluk yaşı altındaki herhangi biri. Ne de bilerek çocuklara, küçüklere veya 18 yaşın altındaki herkese pazar yapmıyoruz. 18 yaşından küçükseniz, bize bilgi göndermemenizi talep ediyoruz. 18 yaşın altındaki bir çocuğun, küçüklerin veya herhangi birinin bize kayıtlı olduğunu ve bize kişisel bilgiler verdiğini fark edersek, bu kişinin kaydını sonlandırmak ve Profil bilgilerini Flaybo'dan silmek için adımlar atacağız. Çocuk kurallarımızı ihlal etmediğiniz için bir Profil silersek, yeni bir Profil oluşturarak kurallarımızı aşmamak için e-posta adresinizi ve IP adresinizi saklayabiliriz.

Eğer üye değilsem ve siteyi ziyaret edersem Flaybo kişisel bilgilerimi toplar mı?

Hayır. Sitemize gelen ziyaretçiler hakkında hiçbir kişisel bilgi toplamıyoruz. Üye olmadan bizi ziyaret ederseniz, oturum kimliği çerezlerini bilgisayarınıza yerleştiririz. Genel olarak çerezler hakkında daha fazla bilgi için, aşağıdaki “Flaybo benim hakkımda nasıl bilgi toplar?” Cevabına bakın.

Sitemde benimle ilgili başka bilgiler eklersem, Flaybo bununla ne yapar?

Bukalemun, kendiniz hakkında bilgi göndererek diğer Chameleon üyelerini bulmanızı, bağlamanızı ve etkileşim kurmanızı kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Uygulamayı kullanırken, gönderdiğiniz veya gönderdiğiniz herhangi bir şeyin, hem Uygulama Kullanıcıları hem de Uygulama Kullanıcıları tarafından herkes tarafından görülebilir ve erişilebilir olacağını varsaymalısınız. Örneğin, diğer Flaybo'ları bulmayı ve onlarla bağlantı kurmayı kolaylaştırmak için, diğer kullanıcıların profillerini Facebook'ta paylaşmanıza izin verdik. Bu özellik ayarlarınızda istediğiniz zaman kapatılabilir. Diğer kullanıcılarla iletişim kurmanıza izin veren elektronik mesajlaşma sistemimizi de kullanabilirsiniz. Sizi (ve tüm üyelerimizi) kendileri hakkında açıkladıkları bilgiler hakkında dikkatlice düşünmenizi öneririz. Profilinizde kötüye kullanıma açık olan e-posta adreslerini, URL'leri, anlık ileti ayrıntılarını, telefon numaralarını, tam adları veya adresleri, kredi kartı bilgilerini, ulusal kimlik numaralarını, ehliyet ayrıntılarını ve diğer hassas bilgileri girmenizi önermiyoruz. yanlış kullanımı.

Lütfen kendinizde hakkınızdaki hassas bilgileri, dini mezhepleriniz ve sağlık bilgileriniz gibi Profil üzerine yazarken dikkatli olun. Profilinizi oluştururken, cinsel tercihleriniz ve etnik kökeniniz de dahil olmak üzere bu bilgileri gönüllü olarak bize verebilirsiniz, ancak bunu yapmanız gerekmez. Lütfen, Flaybo'da gönderdiğiniz fotoğrafların veya video kliplerin bu tür hassas kişisel verileri gösterebileceğini unutmayın. Yüklediğiniz ve bize kendiniz hakkında hassas bilgiler vermeyi tercih ettiğiniz yerde, bilgilerinizi işleme koymamıza ve bu bilgiyi herkese açık hale getirmemize açıkça izin veriyorsunuz.

Kendinizle ilgili bilgiler yayınladığınızda veya mesajlaşmayı kullandığınızda, paylaştığınız kişisel bilgilerin miktarı size aittir.

Mobil uygulamayı kullanırsam Flaybo benim hakkımda ne topluyor?

Bukalemun, nerede olursanız olun, kurduğunuz arkadaşlarınız ve kişilerle irtibatta kalma fırsatını sunar. Bunu, cep telefonunuzu kullanarak veya konumunuzu diğer kullanıcılarla paylaşmanıza izin veren bir uygulamayı masaüstünüze indirerek yapabilirsiniz.

Cep telefonunu veya masaüstü uygulamasını kullandığında, istediğin kadar bilgi toplayacağız.