Hoşgeldin;  Ziyaretçi

InOutScripts Arama Motoru Komut Dosyası. r10 facebook , Flaybo E-ticaret Sitesi

Açıklama

Yeni projem için InOutScripts arama motorunu satın aldım ve söylemeliyim ki, destekleri çok kötü , yazılımları çalışmıyor ve sadece hiçbir şey için para alan insanlar tarafından bir kez daha kandırıldım. Web sitesi kullanıcılarınızı ayda yalnızca 100 Google araması yapmasına izin vermedikçe ve 5000 Bing, ÜCRETSİZ olarak kullandığını iddia eder . Ayrıca, tercüman eklentisini de satın aldım, bu ücretli bir API olmadan çalışmaz. 

Ayrıca Google temasını da satın aldım ancak hiçbir şey işe yaramadı . Ücretsiz kurulum sunduğunu söylediler, ancak tembel personeli Rojin P Mani , kaba bir şekilde "dedi.Bunu yapmak için çok meşgulüm, kendin kur! “İĞRENÇ !!! 

Google teması hatalarla dolu ve bu hataları bildirdiğimde Rojin P Mani (siteyi çalıştıran tek kişi gibi görünüyor)” dedi. Üzgünüm, bugün ofise gidemiyorum ”. 

Çok tembeller. bunları ödemiş bir kez umurumda değil personel . 

komut sadece Google'dan sonuçları ve dönecektir değil Bing . 

Amazon çalışmıyor. 

eBay çalışmıyor.


para $ 872 atık! Bu fiyata bir komut dosyası için, bunu 7 sonra düşünüyorum günler, işe yarayan bir şeye sahip olmalıyım !!! TÜM MALİYETLERDEN KAYNAKLARDAN KAÇININ, ONLARIN ÖDENMESİNDEN SONRA BAKMAYIN.

Yorum Yap

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Üye Girişi Yapmak İçin Tıklayınız

Yapılan Yorumlar