Hoşgeldin;  Ziyaretçi

En Iyi Excel Görselleştirme Ve Içgörüyü Kontrol Paneli Oluşturacağım

Açıklama

Verilerinizi kullanarak, tam otomatik ve sunum hazır olan çarpıcı Excel panoları oluşturacağım. Profilimde gördüğünüz gibi bu alanda çok zengin bir deneyimim var. 

Neden beni seçmelisin 

Çoğu veri uzmanı bunları kolayca yapabildiğinden, buradaki birçok konser Excel gösterge tablosu sunuyor. Bununla birlikte, bunun üzerine çıkacağım ve bunun ötesine geçerek, veri göstergelerine (prim paketi) bağlı olarak öneriler ve notlar sağlamak için gösterge tablolarınızı da ayarlayacağım. 

Gösterge panosu modern görünmekle kalmaz, aynı zamanda satış rakamlarını iyileştirmek veya daha fazla gelir elde etmek için ne yapmanız gerektiğini de önerebilir. Doğal olarak, bu bana sağladığınız verilere ve bilmek istediğiniz şeylere dayanır.

Geleneksel olarak, Excel size sadece rakamları anlatıyor ama işiniz için gerçekten anlayışlı bir şey sağlamaya odaklanıyorum. 

Temel / Standart - VBA 
Premium - VBA / makro kullanımlı gösterge panosu ve verileriniz için akıllı analizler olmadan gösterge panoları


Tek bir dosya göndermek istemediğinizde, tam bir veriye ihtiyaç duymanız halinde verilerinizin bir özüdür. En büyük zorluklar ve boşluklar. Kendi verilerinizi kullanarak başarı için hayati önem taşımaktadır

Yorum Yap

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Üye Girişi Yapmak İçin Tıklayınız

Yapılan Yorumlar