Hoşgeldin;  Ziyaretçi

Aracınızı Karşılaşırken Miserably Nasıl Başarısız Olursunuz forum edebiyat , Flaybo E-ticaret Sitesi

Açıklama

Güney Avustralyalı seçim gerçekleşti ve harikulade merak, Başsavcı Michael Atkinson aşağı adım attı. Tüm duymak güzel, ama bu, Atkinson'un kendini güçlü bir rakip haline getirdiği bir R18 + derecelendirme sorunu almakta çok fazla ilerleme kaydetmiyor gibi görünüyor. Bazı ilerlemeler gerçekleşene kadar, sanırım hala protesto etmesi gereken insanlar var.

Bak, R18 + notunu ve neyi desteklemiyorum. Gerçekleşmeden önce yaş alabilir, ancak bunun olması gerektiğine inanıyorum. Bu inançta yalnız değilim ve insanların onu ülkenin dört bir yanındaki çeşitli şehirlerde protesto ettiğini görmek harika. Bununla birlikte, hükümetin neyi yönettiğini sorgulamakla itiraz etmek arasında son derece sert bir çizgi var, ve sadece son derece aptalca olmakla kalmıyor, sadece protesto etme noktasını kaçırmakla kalmıyor, aynı zamanda da bu duruma da zarar veriyor.

Noktadaki durum : Epic Zombie Marchmarch

Şimdi, bu yeni bir şey değil - Sydney'de sokaklarda dolaşan zombilerin flashmobları oldukça yaygındır (YouTube'un bunu kanıtlamıştır). Genellikle, sadece boklar ve kıkırdaklar için - insanlar bunu diğer insanları korkutmak için yapıyorlar. Hiçbir gerçek ahlaki sebep ya da inanç fonu yok, sadece lulz için. Bunu geride bırakabilirim, ama politik bir konuyla uğraşırken, onun arkasında olamam. Bir şey değil.

Bunun arkasındaki grup, Aus Gamers United, Facebook gruplarında kim olduklarını ve neden R18 + rating için olduklarını anlatıyor:

Şu anda, Avustralya'da dijital medya için R18 + derecesi yok. Aksi takdirde böyle bir derecelendirmeye hak kazanacak herhangi bir şey, bu güzel ülkemizde sınıflandırmayı reddeder ve serbest bırakılmasını reddeder.

Bu tam olarak doğru değil. R-puan olarak kabul edilmesi gereken ancak MA15 + olarak geçilen birçok oyun oldu. Ama bu her şeyden çok daha semnatiktir. Bu yetişkinler gibi sivil özgürlüklerin büyük bir ihlalidir, Olgun içeriği ne için Olgun derecelendirmeyi reddediyoruz.

Şimdi bu cümle ile bir problemim var. Ve buna karşı gelen tek kelime. Vahşi bir tahmin et ne olduğunu.

Thats sağ - yetişkinler.

Yine de haklılar. Bir yetişkin olarak, ne istediğimi gözden geçirmemize izin verilmeli ve hükümetin ahlaki mükemmelliğin bir idolü olmadığı bir politikacıya bağlı olarak arkaik ve geri bırakılmış hükümetler sayesinde reddedilen sınıflandırmadan sansür edilmemelidir. Bu kesinlikle doğru. Yine de yetişkinler gibi - bunun olmasını isteyen aynı insanlar, sizin karşınıza çıkmanın tek yolunun zombiler gibi giyinmek olduğuna inanıyor musunuz?

Üzgünüm. Ama bir yetişkin olarak, bir zombi olarak giyinmenin, sivil özgürlüklerimizin ihlal edildiğini anladığını görmüyorum.

Tüm zombi trendinin uzun zamandan beri popüler olmaya başladığını ve medyada ne zaman gösterildiğine gittikçe sinir bozucu bir hal aldığını, ancak bu insanların sizi ciddiye aldıkları için endişelenmediklerini mi düşünüyorsunuz? İnsanların bu oyuncuları ucube olarak göreceklerini ve tüm oyuncuların önemsediği görüşüne potansiyel olarak sahip çıkacaklarını ve sadece daha fazla şiddet için R18 + değerlendirmesi istediklerini düşünmüyorlar mı?

"Ama Jamie!" Duyduğunuzu duyuyorum, "bu insanlar hararetle hor gördükleri politikacılar gibi sıkıcı ve ciddi olmak istemiyorlar - inançlarını eğlenceli ve renkli bir şekilde protesto etmek istiyorlar!" Ve bu, bunun arkasında politik bir gündem olmasaydı, gayet iyi. Ben diğer insanlara gerçek hayatta trolling yapmak için geliyorum, ama bu konuda ciddi bir noktaya ulaşmak için bunu yaparken, sadece birinin bunun aslında iyi bir fikir olduğunu düşündüğüne inanamıyorum.

Geçen yıl gerçekleşen benzer mitingi hatırlıyor musunuz? Biliyor musun, perakendeci GameTrader'lar cosplaying tarafından protesto eden insanları destekliyor mu? Oh, bekle - bu doğru. Olmadı! GameTraders, insanların çeşitli video oyunu karakterleri gibi giyinirken, noktanın ciddiye alınmayacağını anlamak için yeterli mantığı vardı. Ve bu etkinlikte yer alan 1000'den fazla insanın bunu fark etmemesi şaşırtıcı.

Dürüst olmak gerekirse, bu rallide yer alıyorsanız - seni durdurmayacağım. Ama bunu düşün. Bu konuya normal olarak daha fazla zarar vermek ve bu konuyu normal bir şekilde desteklemek isteyen insanlara karşı ihtiyatlı davranmak olasıdır.

Yorum Yap

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Üye Girişi Yapmak İçin Tıklayınız

Yapılan Yorumlar