Hoşgeldin;  Ziyaretçi

18.6 K Takipçi Satılık İnstagram Butik Hesabı (%85 Bayan)

Açıklama

Satılık Butik İnstagram Hesabı 18.6K Full Gerçek Bayan Takipçiden oluşmaktadır. Kesinlikle BOT ve Takibe Takip veya etiket yoktur. %85 BAYAN İSTATİSTİĞİ VARDIR . GENELİ 25 YAŞ ÜSTÜDÜR.

(2 Yıllık Emek Ürünüdür.)

Fazlaca ilgilenilmediğinden ötürü tek hesabımı satmak istiyorum. Geçen ayki kazancı 440 + 100TL (reklam geliri) tldir. Hikaye izlenmesi 2-2.5k olarak düşünebilirsiniz. Takipçilerinin %99 u gerçek kullanıcıdır ve bayandır. Şuan bir tedarikçi ile çalışıyoruz ve satış başına 20 tl bırakıyor. Hiçbir mal elimize değmiyor. Sadece satış başına ödememizi alıyoruz. Tedarikçi ile sizde devam edebilirsiniz. Ben fazla kasmıyorum ve piyasaya göre yüksek fiyattan satış yapmak zorunda kalıyorum. Doğal olarak satışları etkiliyor. Daha uygun veya elinde mal olan kişiler oldukça iyi rakamlar yakalayabilir.
Elinde stok bulunduran firmalar veya işi bu olan  daha uygun fiyatlı ürünler koyarak daha çok kazanabilir. 
Takipçilerin tamamı gerçektir. % 85 Bayan İstatistiği mevcuttur. 

EŞİMLE BERABER EK İŞ OLARAK BAŞLAMIŞTIK . AKŞAM İŞ ÇIKIŞI PAYLAŞIM YAPTIĞIMIZDA AŞIRI DERECE ARAMA VE MESAJ GELDİĞİNDEN ÖTÜRÜ ARTIK ÖĞLE SAATLERİNDE PAYLAŞIM YAPIYORUZ. 

BUNDAN SONRA YA YENİ TEDARİKÇİLER BULUP, ŞAHIS FİRMASI AÇARAK BU İŞE BİRİMİZDEN BİRİ TAM ZAMANLI YÖNELMEMİZ GEREKECEKTİ YA DA HESABI DEVRETMEMİZ GEREKECEKTİ. BİZ DEVRETMEYİ SEÇTİK. 

GELEN ÖRNEK DM VE WHATSAPP MESAJLARI AŞAĞIDAKİ NUMARADAN ULAŞTIĞINIZDA PAYLAŞILACAKTIR.
Telefon: 0 507 6416603 (Whatsappdan yazabilirsiniz.)

Yorum Yap

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Üye Girişi Yapmak İçin Tıklayınız

Yapılan Yorumlar